Mateřská škola Zbiroh

Stravování

JÍDELNÍČEK

 

Týden                 20.01. - 24.01. 2020

Pondělí

přesnídávka

Třená niva, chléb, 1,7, ovoce, babičin čaj  

 

oběd

Polévka kapustová s vejcem 1,2,3,4,7,9,                 

Buchtičky se šodó, 1,3,7, džus      

 

svačina

Tvarohová pochoutka, rohlík, 1,3,7, zelenina, mléko, 7, čaj

Úterý

přesnídávka           

Pomazánka budapešť, rohlík, 1,3,7, ovoce, kakao, čaj

 

oběd

Polévka pohanková, 1,2,3,4,7,9,             

Sekaná pečeně, bramborová kaše, okurkový salát, 1,3,7, čaj lesní směs      

 

svačina

Obložený chléb strouhaným sýrem a zeleninou 1,7, mléko, 7, sirup

Středa

přesnídávka

Krupicová kaše s kakaem, 1,7, ovoce, čaj

 

oběd

Polévka zeleninová s rybou 1,2,3,4,7,9,                           

Znojemská omáčka, rýže, 1, čaj rakytníkový     

 

svačina

Šunková pěna, chléb, 1,7, rajče, citrónový čaj   

Čtvrtek

přesnídávka

Drožďová pomazánka, chléb, 1,3,7, ovoce, jahodový čaj        

 

oběd

Polévka hrstková, 1,2,3,4,7,9,

Kuřecí rarášci, brambor, obloha, 1,3,7, čaj ovocný                      

 

svačina

Rohlík se sýrem, 1,3,7, kapie, bílá káva,7, čaj

Pátek

přesnídávka            

Tuňákový krém, rohlík, 1,3,4,7, zelenina, citrónový čaj

 

oběd

Polévka vývar se zavářkou 1,2,3,4,7,9,             

Boděbradské maso, houskový knedlík, 1,3, čaj balla     

 

svačina

Perník, ovoce, 1,3,7, mléko, 7, sirup  

ZMĚNA JÍDELNÍČKU VYHRAZENA!!!

Pitný režim je k dispozici dětem během celého dne (čaj, čistá voda, sirup,…).

  vedoucí stravování: Marcela HRABÁKOVÁ     vedoucí kuchyně: Radka JEDLIČKOVÁ    

 

 

Tabulka s alergeny

1 obilniny obsahující lepek
2 korýši
3 vejce
4 ryby
5 podzemnice olejná (arašídy)
6 sója, sójové boby
7 mléko
8 skořápkové plody (ořechy)
9 celer
10 hořčice
11 sezamová semena
12 oxid siřičitý a siřičitany
13 vlčí bob (lupina)
14 měkkýši

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Informace e-mailem

Novinky e-mailem